להזמנת כרטיסים חייגו 9377*

הרשמה לניוזלטר

תחרות עלילתית

הסרטים בקטגוריה זו מועמדים לפרסים הבאים:

פרסי משפחת חג'ג' לקולנוע הישראלי לזכרו של רוברט ניסים חג'ג'
סרט עלילתי באורך מלא | פרס השחקן הטוב ביותר | פרס השחקנית הטובה ביותר | פרס העריכה הטוב ביותר | פרס המוסיקה הטובה ביותר
פרסי קרן ון ליר לקולנוע הישראלי
פרס הצילום לסרט עלילתי באורך מלא
פרס משפחת פרחי לזכרה של ענת פרחי
סרט ביכורים ישראלי עלילתי באורך מלא  | תסריט לסרט הישראלי באורך מלא הטוב ביותר
פרס FIPRESCI
סרט ביכורים
פרס חביב הקהל 
אב עובדיה רחמים הוא מאבטח במועדון "שמיים". החלום הכי גדול שלו הוא להיות אבא. הוא מוכן "להרוג" בשביל זה.
בדרכו ליום עמוס במקום עבודתו, מורי, איש משפחה מסור, אינו מודע לטעות הטרגית שעשה. סרט הנוגע בכשל אנושי בלתי נתפס ומעורר אימה.
הרמוניה היא אדפטציה מודרנית לסיפור של שרה, הגר, אברהם, ישמעאל ויצחק, מספר בראשית. העלילה המלודרמטית מסופרת בעולם של תזמורת פילהרמונית של ירושלים, בה אברהם הוא המנצח הכול יכול, ושרה והגר נגניות נבל וקרן יער.
לני בת ה-21 חיה בבית ילדותה במושב ומטפלת במסירות באביה החולה. אחותה הגדולה, מירה, ניתקה קשר עם המשפחה לפני שנים רבות. לילה אחד מירה מתדפקת על דלת הבית במושב. המפגש המחודש בין האחיות פוער אצל שתיהן את פצעי העבר. למערכת היחסים השברירית ביניהן נכנס נער מתבודד,שכן חדש במושב
בחייו של נטע חלה תפנית והוא מחפש את המסלול מחדש. סיפורו מסופר דרך סיפוריהן של ארבע נשים אותן הוא פוגש במהלך שנה בחייו לרגע מכונן, להן ולו. המפגש שלהן עם האישיות החשופה שלו משפיע על חייהן כמו שהן משפיעות עליו.
סא"ל דוד גרינבאום, המשתחרר מהצבא אחרי 27 שנים בשירות קבע מתחיל לעשות את צעדיו הראשונים בחברה האזרחית. הצעת הצטרפות לחברה העוסקת בשיווק ערכות דיאטה מסבכת אותו ואת בני משפחתו בסבך הכוחות האפלים והפתלתלים המושלים בחיים בישראל.
כשהשבעה מסתיימת ואשתו מנסה לחזור לשגרה שלה, אייל יוצא למסע שהוא כבר לא יוכל לעשות עם בנו, אבל כן יכול עם הגראס הרפואי שבנו השאיר לו וחבר ילדותו, ביום שיגדיר מחדש את החיים החדשים שנכפו עליו ועל אשתו.
חזרה לראש העמוד
סינמטק ירושלים
דרך חברון 11
ירושלים, 91083
טלפון | 02.5654333
קופות | 9377*